Torpet 19 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Aabybro - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aabybro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boligtilbud i Aabybro finder vi villaen på Torpet 19 i Gjøl. Denne rummelige ejendom strækker sig over 460 kvadratmeter fordelt på 9 værelser. Med en pris på 3.750.000 kr. tilbyder denne villa masser af plads både indendørs og udendørs med et grundareal på 2.144 kvadratmeter.

Udover det generøse areal har villaen en månedlig ejerudgift på 3.136 kr. Denne villa kan være et attraktivt valg for dem, der ønsker masser af plads i naturskønne omgivelser.

En anden ny mulighed i Aabybro er villaen på Høgevej 7. Med 4 værelser fordelt over 120 kvadratmeter er dette hus mere kompakt, men stadig komfortabelt.

Prisen for denne ejendom er 1.999.000 kr., og huset ligger på en grund på 731 kvadratmeter. Denne villa kan appellere til købere, der ønsker en mindre og mere økonomisk bolig i byen.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga