Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Aabybro:
-
Tobias F.
Fra Aabybro
Arbejder til daglig som automekaniker - kan hjælpe med alt indenfor rep. af biler. -
-
Andreas T.
Fra Aabybro
Alt mulig mand. Har værktøj til de fleste opgaver. Byder ikke ind på noget, som jeg på forhånd er i...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Nanna G., Alex H. og Kristian G. søger hjælp til husopgaver i Aabybro
-
Ophængning af ca. 20 billeder og 5 taglamper
Fra Nanna G. (Aabybro)
Ophængning af ca. 20 billeder i murvæg og ophængning af 5 taglamper. Der er eludtag til lamperne, ... -
Ny el tavle og ledningsnet i 115kvm hus med udebygning.
Fra Alex H. (Aabybro)
Der skal laves ny eltavle som følger reglementet og kan understøtte fremtidens behov som selvstændi... -
Simon T., Deleted D. og Petur J. søger hjælp til haveopgaver i Aabybro
-
Fældning af træer og buske i haven
Fra Simon T. (Aabybro)
Jeg har 6 træer og 7 buske i forskellige størrelser, som jeg ønsker fjernet totalt inkl. rødder og ... -
Buskrydning og træfældning
Fra Deleted D. (Aabybro)
Jeg har 4 træer og en håndfuld buske i haven, som jeg ønsker fældet og gravet op -
Malthe B., Mathias R. og Anette M. søger hjælp til diverse opgaver i Aabybro
-
Krumtap
Fra Malthe B. (Aabybro)
Krumtapen sider fast og den kørte rundt for kort tid siden. Knallerten har slet ikke været ude at k... -
Rep af miele indbygningskaffemakine
Fra Mathias R. (Aabybro)
Fejlfinding på miele indbygningskaffemakine Evt rep hvis muligt uden skift af dele -